Home

prívesný lesk tanečník alpske lyzovanie levi oddelenie peňažný Hasse

Preview úvodného slalomu žien SP v Levi -

Slalom Levi 2023 ▶️ program, výsledky, video Petra Vlhová

Vlhová tieto víťazstvá potrebovala. Boli tam otázniky ohľadom trénera,  povedal Klimčík
Vlhová tieto víťazstvá potrebovala. Boli tam otázniky ohľadom trénera, povedal Klimčík

Rozhodli STOTINY sekundy! Vlhová zvíťazila aj v druhom slalome sezóny v Levi

LIVE: Petra Vlhová dnes - 2. kolo (slalom), Levi | Šport.sk

Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať  štvrtýkrát za sebou -
Štartová listina - slalom - SP Levi 21. 11.: Petra Vlhová môže vyhrať štvrtýkrát za sebou -

Levi 2023 livescore, výsledky, Alpské lyžovanie Slalom - Ženy - eVysledky

JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy  (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom  stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského
JOJ ŠPORT - ⛷15:45 FIS Svetový pohár - Killington, USA⛷ - Slalom - ženy (1.kolo) Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla minulý víkend vo fínskom stredisku Levi obidva slalomy. Po včerajšom zrušení obrovského

Lyžovanie-SP: Vlhová vyhrala aj druhý slalom v Levi

Fínsko SR Levi alpské lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo | Bystricoviny.sk -  správy - kultúra - šport
Fínsko SR Levi alpské lyžovanie SP slalom ženy 1. kolo | Bystricoviny.sk - správy - kultúra - šport

Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie  športové správy
Petra Vlhová suverénnou víťazkou slalomu v Levi | Huste.tv | Najnovšie športové správy

Petra Vlhová začala prvý slalom fantasticky, v Levi je líderkou pred  Shiffrinovou - TvojTrebišov.sk
Petra Vlhová začala prvý slalom fantasticky, v Levi je líderkou pred Shiffrinovou - TvojTrebišov.sk

Vlhová vo fínskom Levi s výbornou pozíciou do 2. kola: Na Shiffrinovú  stráca len kúsok | Nový Čas
Vlhová vo fínskom Levi s výbornou pozíciou do 2. kola: Na Shiffrinovú stráca len kúsok | Nový Čas

Flashscore.sk - Petra Vlhová 🇸🇰 bohužial nedokončila pre pád druhé kolo  slalomu v Levi 🇫🇮 Výsledky pretekov: https://www.flashscore.sk/alpske- lyzovanie/slalom-zeny/levi/ | Facebook
Flashscore.sk - Petra Vlhová 🇸🇰 bohužial nedokončila pre pád druhé kolo slalomu v Levi 🇫🇮 Výsledky pretekov: https://www.flashscore.sk/alpske- lyzovanie/slalom-zeny/levi/ | Facebook

Vlhová najrýchlejšia v 1.kole slalomu vo fínskom Levi, Shiffrinová 15  stotín za ňou - 24hod.sk
Vlhová najrýchlejšia v 1.kole slalomu vo fínskom Levi, Shiffrinová 15 stotín za ňou - 24hod.sk

Vlhová pred víkendom v Levi: Chcem atakovať tie najvyššie priečky |  Šport7.sk
Vlhová pred víkendom v Levi: Chcem atakovať tie najvyššie priečky | Šport7.sk

Petra Vlhová odpálila sezónu tretím miestom v Levi. Úvodný slalom pre  Shiffrinovú | TVNOVINY.sk
Petra Vlhová odpálila sezónu tretím miestom v Levi. Úvodný slalom pre Shiffrinovú | TVNOVINY.sk

ONLINE: Zjazdové lyžovanie - Slalom žien, 1. kolo, Levi - Naživo - Športweb

ONLINE: Petra Vlhová dnes - 1. kolo, slalom v Levi 2022 | SPORTNET

Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole  slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk
Lyžovanie nie je tenis, brat Petry Vlhovej hovorí aj o páde v 2. kole slalomu vo fínskom Levi - SITA.sk

Preview - slalomy - SP Levi: Petra Vlhová štartuje v obľúbenom dejisku

SP Levi 2022 ☑️ slalom ženy: program, výsledky, Petra Vlhová | BetArena.sk

Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP  suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím
Fantastická Petra Vlhová vyhrala v Levi aj nedeľňajší slalom a v seriáli SP suverénne vedie! | Slovenský olympijský tím

Famózna Vlhová vyhrala aj druhý slalom v Levi! | Košice Online

Petra Vlhová obsadila v druhom slalome vo fínskom Levi 3. miesto |  Refresher news
Petra Vlhová obsadila v druhom slalome vo fínskom Levi 3. miesto | Refresher news