Home

absces Vidieť skrz nylon preteky biatlon 2019 svetovy pohár bokom Nedá sa čítať ani písať Resonate

MS v biatlone 2019 (vytrvalostné preteky): Paulína Fialková si posledným  výstrelom odpálila medailu - SITA.sk
MS v biatlone 2019 (vytrvalostné preteky): Paulína Fialková si posledným výstrelom odpálila medailu - SITA.sk

Paulína Fialková útočila v Česku na stupne víťazov, ale posledná streľba ju  odsunula pod Top 10 - SITA.sk
Paulína Fialková útočila v Česku na stupne víťazov, ale posledná streľba ju odsunula pod Top 10 - SITA.sk

Svetový pohár čakajú viaceré zmeny. Týkajú sa aj bodovania - Zimné športy -  Športweb
Svetový pohár čakajú viaceré zmeny. Týkajú sa aj bodovania - Zimné športy - Športweb

Priamy prenos: Biatlon/ Svetový pohár - Rýchlostné preteky žien na 7,5km v  Oberhofe
Priamy prenos: Biatlon/ Svetový pohár - Rýchlostné preteky žien na 7,5km v Oberhofe

Priebežné hodnotenie Svetového pohára v biatlone 2018/2019 -

V Oestersunde odštartuje Svetový pohár v biatlone, našou jednotkou Paulína  Fialková | Slovenský olympijský tím
V Oestersunde odštartuje Svetový pohár v biatlone, našou jednotkou Paulína Fialková | Slovenský olympijský tím

Wiererová vyhrala rýchlostné preteky v Östersunde, v súboji sestier  Fialkových bola lepšia Ivona - SITA.sk
Wiererová vyhrala rýchlostné preteky v Östersunde, v súboji sestier Fialkových bola lepšia Ivona - SITA.sk

Kalendár Svetového pohára v biatlone 2019/2020 -

Biatlon program 2022/23 ▶️ kalendár SP, výsledky, víťazi

Biatlon: Preteky s hromadným štartom vyhral Vetle Sjastad Christiansen |  SPORTNET
Biatlon: Preteky s hromadným štartom vyhral Vetle Sjastad Christiansen | SPORTNET

PROGRAM - Svetový pohár v biatlone 2019/2020 (Fialková) | SPORTNET

Bátovská Fialková bráni šampiónku: Ak niekto povie, že Vlhovej sa nedarí,  vôbec sa v športe nevyzná - Zimné športy - Športweb
Bátovská Fialková bráni šampiónku: Ak niekto povie, že Vlhovej sa nedarí, vôbec sa v športe nevyzná - Zimné športy - Športweb

Světový pohár v biatlonu 2019/2020 – Oberhof – Wikipedie

ONLINE: Biatlon dnes - preteky s hromadným štartom žien (Ivona Fialková) |  Šport.sk
ONLINE: Biatlon dnes - preteky s hromadným štartom žien (Ivona Fialková) | Šport.sk

ONLINE: Biatlon stíhačka - Ruhpolding (Fialková, LIVE) | SPORTNET

Bö vyhral rýchlostné preteky Svetového pohára v Ruhpoldingu, najlepším  Slovákom bol Otčenáš - SITA.sk
Bö vyhral rýchlostné preteky Svetového pohára v Ruhpoldingu, najlepším Slovákom bol Otčenáš - SITA.sk

Svetový pohár BIATLON 2023/2024 ❤️ program, výsledky, poradie | BetArena.sk

Johannes Thingnes Bö vyhral preteky biatlonistov s hromadným štartom v Le  Grand Bornand
Johannes Thingnes Bö vyhral preteky biatlonistov s hromadným štartom v Le Grand Bornand

PAULÍNA BÁTOVSKÁ FIALKOVÁ SVETOVÝ POHÁR BIATLON VYTRVALOSTNÉ PRETEKY V  RUHPOLDINGU 10.MIESTO - YouTube
PAULÍNA BÁTOVSKÁ FIALKOVÁ SVETOVÝ POHÁR BIATLON VYTRVALOSTNÉ PRETEKY V RUHPOLDINGU 10.MIESTO - YouTube

Slovenské biatlonistky pri premiére nedokončili štafetu, Nórky natiahli  víťaznú sériu - 24hod.sk
Slovenské biatlonistky pri premiére nedokončili štafetu, Nórky natiahli víťaznú sériu - 24hod.sk

spáchať sneh plynový svetový pohár biatlon program eso všetko lahodný

Biatlon: J. T. Bö ovládol preteky s hromadným štartom | SPORTNET

Svetový pohár: Tandrevoldová prekvapila vo veternej smršti a uchmatla si  malý glóbus
Svetový pohár: Tandrevoldová prekvapila vo veternej smršti a uchmatla si malý glóbus

Prvé kolo Svetového pohára 2019/2020 v biatlone v Östersunde – výsledky |  Dukla - Vojenské športové centrum
Prvé kolo Svetového pohára 2019/2020 v biatlone v Östersunde – výsledky | Dukla - Vojenské športové centrum

Svetový pohár: Laegreid ovládol prvé preteky, najlepšie zo Slovákov skončil  Sklenárik
Svetový pohár: Laegreid ovládol prvé preteky, najlepšie zo Slovákov skončil Sklenárik

Biatlon: Östersund 2019 - Ako sa darilo Slovensku? | SPORTNET